UZMAN OLDUĞUMUZ ALANLAR

Artık iş dünyasında firmaların rekabeti, Bilgi Teknolojilerinden faydalanma  ile doğru orantılı olmaya başladı. Bu sebepten iş dünyasında başarılı olmak, artık ancak iyi planlanmış, tasarlanmış, kurulmuş ve kesintisiz hizmet veren bir bilgi teknolojisi altyapısı ile mümkün olmaktadır..

Cbay Bilişim, kurumları başarıya ulaştıracak en yeni ve güvenilir bilgi teknolojilerini kullanarak, bilgi işlem ortamlarının planlanması, yapılandırılması, kurulması ve yönetimi ile ilgili sizlere yardımcı oluyor. Bilgi teknolojileri danışmanlığı yaptığımız kurumların çalışanları ile iyi bir takım olarak,  danışmanlık hizmetleri sonucunda kalıcı bir bilgi aktarımı sağlıyoruz.

Learn More
Get A Quote

Cbay Bilişim olarak 2009 yılından beri ülkemizin önde gelen kurumlarına sistem entegrasyonu, sektörel iş çözümleri, network ve güvenlik çözümleri, altyapı ve tasarım operasyonları, danışmanlık, servis ve bakım hizmetleri veren bir kuruluştur. Bu nedenle çalıştığımız firmaların en yeni ve doğru teknolojiye doğrudan ulaşması için çalışmıştır.

Bu konseptte firmaların yedekleme ihtiyaçlarını en doğru ve karlı yöntemle sağlamayı hedefler ve veri merkezi, enerji, donanım, bakım ve yazılım maliyetlerini düşürerek bu servisleri kendi altyapısı ile her yerden kesintisiz ve hızlı ulaşılabilecek katma değerli servisler sunmaktadır.

Learn More
Get A Quote

Cbay Bilişim olarak, büyümeyi hızlandırmanız, giderleri azaltmanız için kurumsal işlemlerinizi sorunsuz hale getirirken size sürdürülebilir rekabet avantajları sunmaktayız. Kopya Başı anlaşmalar ile giderlerinizi yüzde 70’e kadar kısıyoruz.  Bu konudaki Çözümlerimiz:

 • Kopya Başı Maliyet Anlaşması
 • Fotokopi / Yazıcı Kiralama
 • Doküman Maliyet Kontrolü ve Güvenlik
 • Doküman Yakalama ve Dağıtım
 • Doküman Yönetimi
 • Değişken Veri Basımı
 • Çıktı Yönetimi
Learn More
Get A Quote

Korunmaya ve takibe ihtiyaç olan her yerde güvenlik sistemleri kurulumu artık zorunluluk haline geldi. Kaza, şiddet, hırsızlık, yangın gibi yaşanan talihsiz olaylardan sonra kamera sistemlerinin önemi çok daha anlaşılır oldu. Ancak yaşananlar sadece kamera taktırmakla bu sorunun çözülemeyeceğini göstermiştir. Kamera ve Güvenlik sistemi projelerinde karar verirken; nicelik, kalite ve sürdürülebilir teknik destek asıl öncelik olmalıdır. Cbay Bilişim olarak, sizlere en uygun Kamera ve Güvenlik sistemi için özenle çalışıyoruz. En iyi ve en uygun Kamera ve Güvenlik sistemi için proje aşamalarımız:

Kamera Seçimi

 • Kameranın kullanım alanı
 • Çözünürlük
 • Teknoloji

Kayıt Sistemi

 • Kayıt ve Depolama
 • Harici Kayıt Birimleri & Genişleme Üniteleri

İzleme Sistemi

 • Optimum İzleme

İzleme Sistemi

 • Optimum İzleme

Eğitim Kurumları Kamera Kurulumu

 • Özel Eğitim Kurumlarına Kamera Kurulumu zorunlu hale getirildi.
 • Kamera Kayıtlarınız 90 gün Cbay güvencesi altında.
Learn More
Get A Quote

Cbaypc size en uygun donanımı belirler ve bütçenize uygun olarak sizlere sunar. Bunun dışında yükselen maliyetleri azaltmak adına 12,24 ve 36 kiralama seçenekleriyle teknolojik ekipmanlarınıza sahip olabilirsiniz.

Donanım talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Learn More
Get A Quote

Çağrı merkezi ve santral hizmetlerinde anahtar teslim kurulumu,  hesaplı ve kaliteli görüşmeler yapılabilmesi için gerekli olan alt yapının sağlanması konusunda, kullanılacak donanım ve yazılımlar konusunda kurulum ve destek hizmeti veriyoruz. Kesintisiz hizmet için bu konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Learn More
Get A Quote

Az sayıda kullanıcı için tasarlanmış küçük ofislerden, büyük yapılara kadar, yapısal kablolamadan kablosuz çözümlere kadar uzanan birçok kavramı içeren yerel alan ağ çözümlerinin, sağlıklı olarak işleyebilmesi için mühendislik standartlarına uygun olarak tasarlanıp uygulanması sağlanmaktadır. Gelişen teknoloji ile yerel alan ağları sadece bilgisayarları birbiriyle görüştürecek sistemler olmaktan çıkmış, çoklu ortam sistemlerinin (ses ve görüntü sistemleri) bilgisayar ağları üzerinden hizmet vermesine olanak sağlayan bir sistem haline dönüşmüştür.

Learn More
Get A Quote

Cbaypc olarak öncelikle, tüm kurumsal partnerlerinin kurumsal kimliklerini internette modern, özgün, teknolojik mükemmellik ve kreatif bir şekilde web projelerine yansıtmak,WEB’de en doğru şekilde göstermektir.

Seçkin müşterilere sahip Cbaypc; web ve bilişim teknolojileri alanlarındaki sorumluluklarını en iyi şekilde yerine getirmeye önem verir.

[/fusion_text]
Learn More
Get A Quote

Size Yardım Etmek İçin Buradayız!

Hemen Teklif Al